Powiedział Thompsonowi, że wykorzysta okazję do omówienia sprawy z dr.

Ale jeśli go zapytasz, powie ci, że prawie 250-kilometrowo jazdy od jego domu w Cadillac w stanie Mich. Do szpitala Henry Ford w Detroit jest „warte każdej minucie”.

Historia o tym, jak Thompson przyszedł, aby odbyć te wycieczki oparte na spotkaniu z prawym lokalnym specjalistą od ucha, nosa i gardła we właściwym czasie.

Thompson został przedstawiony dr Drew Collinsowi wkrótce potem Zdiagnozowanie raka gardła i rozpoczęcie wstępnego leczenia w szpitalu w pobliżu domu.

„Dr. Collins zauważył, że tradycyjne praktyki leczenia w przypadkach takich jak moja miały około 20 -procentowy wskaźnik sukcesu w znalezieniu źródła mojego raka ”, wspomina Thompson.

Procedura z wysokim wskaźnikiem sukcesu: transoralna chirurgia robotyczna (TORS) , bez nacięcia robotyczna procedura chirurgiczna, która oferuje pacjentom nową opcję usuwania niektórych guzów raka głowy i szyi bez widocznych blizn, jednocześnie zachowując mowę i zdolność do jedzenia.

Henry Ford Hospital w Detroit był jednym z pierwszych w Kraj do wykonania TORS za pomocą systemu chirurgicznego DA VINCI®. W przeciwieństwie do tradycyjnych chirurgicznych podejść do raka głowy i szyi, TORS oferuje krótszy powrót do operacji i pozwala chirurgom całkowicie usunąć guzy bez zniekształceń.

Jak to by poszło, dr Collins miał porozmawiać z dr Ghanem tego dnia. Powiedział Thompsonowi, że skorzysta z okazji do omówienia sprawy z dr. Ghanema.

To, czego Thompson nie wiedział w tym czasie, że dr Collins wcześniej pracował w szpitalu Henry Ford z dr Ghanem i jego zespół.

Po przemówieniu lekarzy Thompson został skierowany do szpitala Henry’ego Forda. W ciągu tygodnia zaplanowano operację, przeszedł zabieg i wrócił do domu. I dzięki sukcesowi operacji Thompson nie potrzebował radioterapii.

„Dr. Ghanem i jego zespół namalowali mi bardzo dokładny obraz tego, czego się spodziewać przed wykonaniem mojej operacji, nie dając mi fałszywej nadziei. I po mojej operacji były tam za każdym razem, gdy miałem problem lub problem, niezależnie od tego, czy był to dzień, czy w nocy ”, mówi Thompson.

„ Dr. Wizja Ghanema dla wysokiej jakości leczenia jest rozgałęziona z Detroit i pozytywnie wpływa na życie w odległości mil i godziny. ”

Thompson zauważa również, że całe jego doświadczenie w szpitalu Henry Ford było pozytywne.

Kiedy przed zabiegiem zapomniał o okularach o oku, personel Optimeyes szybko dostarczył bezpłatną obudowę wraz z innymi gadżetami, aby jego pobyt był trochę łatwiejszy; A kiedy został zwolniony, członek zespołu parletowego przedstawił słowa zachęty, zanim Thompson odbył długą jazdę do domu.

, Mich. Prowadzi zdrowszy, bardziej aktywny styl życia i cieszy się czasem ze swoimi czwórką wnuków. pełne koło.

;

Wszyscy słyszeliśmy różowe żart o tym, jak pozytywne myślenie może prowadzić do wielkości lub naszego życia. Na szczęście jest powód. Badania pokazują, że skupienie się na tym, co idzie dobrze w twoim życiu, rodzi więcej szczęścia niż dupanie w okolicznościach, których nie możesz kontrolować. Badania potwierdziły również, że przyjęcie bardziej optymistycznych perspektyw może dodać lat życia. „Pozytywne uczucia mogą pomóc ci oprzeć się długotrwałym stresowi, obniżyć ciśnienie krwi i zmniejszyć ryzyko przewlekłej choroby”, mówi Lisa Maclean, M.D., psychiatra w Henry Ford Health System. To także zaraźliwe. Więc jeśli jesteś optymistą i optymistyczni, szanse są dobre, ludzie wokół ciebie również staną się bardziej pozytywni.

Optymizm: sztuka utrzymywania pozytywnego

pozostaje optymistą na tle Złych wiadomości, stres finansowy i wymagania 24/7 mogą być wyzwaniem. Ale są dobre wieści: możesz wyszkolić swój umysł, aby był bardziej pozytywny. Tutaj dr MacLean oferuje siedem strategii, które pomogą przenieść umysł na mentalność szklaną o połowę:

 • Skoncentruj się na pozytywach: kiedy przychodzi mi na myśl negatywna myśl, nie unikaj tego . Zauważ to. Następnie odwróć go na dodatnie i złożyć oświadczenie. Zamiast mówić „Jestem okropny w mówieniu po hiszpańsku”, powiedz „każdego dnia robię postęp z hiszpańskim”. Rób to regularnie, a stworzysz filtr umysłu, aby uwięzić negatywne myśli, zanim będą mogły zakorzenić się w https://harmoniqhealth.com/pl/ twojej podświadomości.
 • Savor: Kiedy w twoim życiu zdarzają się dobre rzeczy – piękny dzień, promocja, promocja, promocja , komplement od przyjaciela lub ukochanej osoby – naciśnij przycisk pauzy. „Zrób mentalne zdjęcie chwili, skupiając się na najbardziej radosnych aspektach, a następnie podziel się swoimi doświadczeniami z innymi”, sugeruje dr Maclean. Zanurzenie się w poczucia przyjemności może pomóc ci oddzwonić, gdy potrzebujesz pick-me-up.
 • Ćwicz wdzięczność: myślenie o tym, co jesteś wdzięczny za akty jako natychmiastowy wzmacniacz nastroju. Niektóre osoby piszą w czasopiśmie wdzięczności. Inni zachowują słoik „podziękowania” na ladzie, w którym zostawiają notatki uznania dla członków rodziny. Dr Maclean zaleca codzienne ćwiczenie „Trzy dobre rzeczy”: zadaj sobie pytanie: „Jakie trzy rzeczy poszły dla mnie dzisiaj?” I odpowiedz na pytanie: „Dlaczego te dobre rzeczy się wydarzyły?”
 • Połącz się z innymi: jeśli chodzi o relacje, jakość jest ważniejsza niż ilość. Zidentyfikuj ludzi w twoim życiu, którzy podnoszą twoje duchy i zobowiązują się do spędzania z nimi więcej czasu. Negatywni myśliciele mają tendencję do izolowania się w trudnych sytuacjach, co może doprowadzić ich do przeglądania swoich zmartwień.
 • Fałszywe: Umysł i ciało są nierozerwalnie związane. Walcząc o przyjęcie pozytywnych perspektyw? Zacznij od swojego ciała. Stań wysoko z ramionami do tyłu i podbródka wysoko. Potem uśmiechnij się. Noszenie się z asertywną, potężną postawą jest natychmiastowym podnośnikiem nastroju. Możesz nawet przeprowadzić eksperyment społeczny i uśmiechnąć się do nieznajomych. Szanse są dobre, że się uśmiechną. Może to prowadzić do pozytywnego połączenia, nawet jeśli tylko przez chwilę.
 • Daj: Studia konsekwentnie pokazują, że ludzie, którzy oddają i pomagają innym, są zdrowsze i szczęśliwsze. Spróbuj tego: wykonaj losowe akty życzliwości przez siedem dni i sprawdź, czy doświadczasz zwiększonego zdrowia i samopoczucia. Chcesz realizować coś bardziej konkretnego? Znajdź przyczynę, na której jesteś pasjonatem i badaj długoterminowe możliwości wolontariatu.
 • Szukaj radości: poświęć trochę czasu, aby być w tej chwili i skup się na rzeczach w życiu, które przynoszą ci radość. Włącz muzykę i zatańcz w swoim salonie. Weź kąpiel bąbelkowa. Wykonaj następne wakacje. Co najważniejsze, pokrój trochę luzu i obejmuj te trzy klisze: • Nie pocisz małych rzeczy • Masz cytryny? Zrób lemoniadę • Zatrzymaj się i wąchaj róże
 • Powiązany temat: Czy to depresja? Na pytania odpowiedzi

  Podkręć pozytywność

  Szczęście zaczyna się od Ciebie – a nie twoja praca, relacje, konto bankowe lub status społeczny. To sposób myślenia, który opiera się na twoim nastawieniu. W obliczu deszczowego dnia? Wsuń buty deszczowe i baw się z dziećmi w deszczu. Widzisz swoje konto bankowe malejące? Wymyśl sposoby zarabiania i oszczędzania pieniędzy. Ludzie, którzy przyjmują pozytywne perspektywy, są nie tylko szczęśliwsi, ale także są bardziej odporni. „Chociaż możesz nie być w stanie zmienić okoliczności zewnętrznych, możesz wybrać sposób, w jaki na nie reagujesz” – mówi dr Maclean. Następnym razem, gdy będziesz w negatywnej podróży do umysłu, zamknij oczy i przenieś się do miejsca i czasu, które przynosi ci radość. Możesz być zaskoczony tym, jak szybko zmiany perspektywy.

  Jeśli nadal będziesz walczyć z negatywnością lub stwierdzisz, że negatywne myśli zakłócają twoją zdolność do funkcjonowania w życiu codziennym, szukaj pomocy. Porozmawiaj z lekarzem lub znajdź terapeutę.

  Aby znaleźć lekarza lub terapeuta w Henry Ford, odwiedź Henryford.com lub zadzwoń pod numer 1-800 Henryford (436-7936). Jeśli miałeś przemyślenia o zakończeniu życia, skontaktuj się po pomocy. Zadzwoń do National Suicide Prevention Lifeline pod numerem 1-800-273-Talk (8255).

  Chcesz więcej porad od naszych ekspertów ds. Wellness? Subskrybuj już dziś, aby otrzymywać cotygodniowe e -maile naszych najnowszych wskazówek.

  Dr. Lisa Maclean jest psychiatrą specjalizującą się w leczeniu ADHD dla dorosłych w Henry Ford Behavioural Services w Detroit. Jest także dyrektorem ds. Wellness dla Henry Ford Health System, wykorzystując swoją wiedzę specjalistyczną, aby pomóc lekarzom optymalizować dobre samopoczucie i znaleźć równowagę, ucząc ich zdrowych strategii radzenia sobie, aby mogli lepiej służyć swoim pacjentom.

  Kategorie: Feelwell

  Tagi: Lisa MacLean, podstawowa opieka zdrowotna, Behawioral Health

  Oceny ryzyka zdrowia

  Powiedzenie „Wiedza to moc jest moc „Trwa prawdą, jeśli chodzi o twoje zdrowie. Te łatwe do wypełnienia oceny umożliwią Ci wiedzę potrzebną do proaktywności w zakresie poprawy ryzyka. Otrzymasz również zalecenia dotyczące promujących zdrowie kroków kontrolnych.

  Ocena ryzyka raka piersi

  Twoje zdrowie jest dla Ciebie ważne dla Ciebie i dla Ciebie Ci, którzy cię kochają. Bądź proaktywny, identyfikując ryzyko raka piersi.

  Weź ocenę ryzyka raka piersi

  Ocena zdrowej wagi

  Zrób pierwszy krok Aby sprawdzić, czy chirurgia bariatryczna jest dla Ciebie odpowiednia, przyjmując tę ​​ocenę zdrowej wagi.

  Weź ocenę zdrowej masy

  Knee & amp ; Ocena bólu bioder

  Lepiej zrozum, w jaki sposób ból stawu wpływa na twoją mobilność i jakość życia, dzięki czemu możesz być przygotowany do przejęcia i rozmowy z lekarzem.>

  Ocena ryzyka serca

  Jak zdrowe jest twoje serce? Porównaj swój faktyczny wiek z wiekiem biologicznym swojego serca, aby ocenić ryzyko chorób sercowo -naczyniowych teraz iw przyszłości.

  Podejmij ocenę ryzyka serca

  Po operacji

  Po zakończeniu zabiegu chirurgicznego pacjenta zostaje zabrana do oddziału opieki po znieczuleniu (sala regeneracyjna), gdzie zachodzi ścisłe monitorowanie dla każdej potrzeby pacjenta. Zespół anestezjologii będzie nadal opiekować się pacjentem w połączeniu z zespołem oddziału opieki po znieczuleniu w celu leczenia bólu, nudności, wymiotów i innych stanów, które mogą powstać wraz z budzeniem pacjenta.

  po wymaganym Postępowanie w oddziale opieki po znieczuleniu pacjenci zostaną przeniesieni do pokoju szpitalnego, podczas gdy chirurgia ambulatoryjna nie wymaga dłuższego pobytu, mogą zostać wypisani do domu. Pacjenci chirurgii ambulatoryjnej są wypisywani do domu dopiero po osiągnięciu wszystkich celów pacjenta po przejściu po przejściu. Pacjenci chirurgiczni, którzy pozostają w szpitalu dłużej niż 24 godziny, będą odwiedzani przez zespół anestezjologii w celu omówienia doświadczenia pacjenta i wszelkich dodatkowych wymagań. Zespół anestezjologii zada pytania o to, jak uczucie pacjenta w związku z rodzajem znieczulenia chirurgicznego otrzymanego i wszelkich problemów z kontrolą bólu.

  Zespół anestezjologiczny troszczy się o każdy aspekt znieczulającego doświadczenia chirurgicznego pacjenta, aby zapewnić The Pergish Wadzie Najbezpieczniejsza, najwyższej jakości opieka podczas operacji pacjenta i odzyskiwania szpitala.

  Klinika dermatologiczna dla specjalnych potrzeb pacjentów z przeszczepem

  pacjentów, którzy przeszli przeszczep narządów, są znacznie wyższe ryzyko rozwoju skóry. Rak, do 100 razy więcej niż populacja ogólna. To zwiększone ryzyko występuje z powodu leków immunosupresyjnych przez całe życie, które pacjenci z przeszczepem muszą przyjmować, aby uniknąć odrzucenia narządów. We współpracy z Henry Ford Transplant Institute Department of Dermatology oferuje specjalną klinikę dermatologii dla pacjentów z przeszczepem, zapewniając, że rak skóry zostanie wcześnie wykryty i oferuje największą szansę na lekarstwo. Wyższe ryzyko raka skóry obejmują osoby z przedrakowymi zmianami skóry zwanymi keratozami aktynnymi, wcześniejszy historia raka skóry, starszy wiek w momencie przeszczepu, czas trwania i intensywność leków immunosupresji oraz rodzaj przeszczepu narządów.

  U pacjentów z przeszczepem może wystąpić kilka rodzajów raka skóry, najczęściej raka płaskonabłonkowego. Pacjenci z przeszczepem mają około 5 procent ryzyka rozwoju raka skóry po pięciu latach po przeszczepie i do 10 procent ryzyka po 10 latach po przeszczepie. Szybkość przerzutów, rozprzestrzenianie się raka skóry poza skórę na inne lokalizacje ciała, jest trzy do czterech razy wyższe u pacjentów z przeszczepem niż przeciętna osoba. Może to być zagrażające życiu, dlatego tak ważne jest, aby pacjenci z przeszczepem byli ściśle monitorowani przez dermatologa.

  Badanie pełnej skóry jest ważne, ocena skórki do stóp do głów. Obejmuje to badanie skóry głowy, paznokci, paznokci, jamy ustnej i powierzchni błony śluzowej narządów płciowych/odbytu. U pacjentów z rakiem skóry ocena obejmuje węzły chłonne w obszarach szyi, pod pachami i pachwiny. To pełne badanie skórne pomaga jak najwcześniej wykryć wszelkie zmiany przedrakowe lub raka skóry.

  Życie w pełni z niskim widzeniem

  Czy trudno jest zobaczyć?

  <

  <

  <

  <

  <

  <

  <

  Czy jesteś jedną z tysięcy osób z utratą wzroku w wyniku zwyrodnienia plamki, jaskry, cukrzycy, udaru mózgu lub innej przyczyny? Czy chciałbyś wiedzieć, jak pozostać aktywnym w domu i w swojej społeczności, pomimo utraty wizji? Henry Ford Center for Vision Rehabilitation & Amp; Badania są tutaj, aby pomóc. Our center is dedicated to ensuring that you:

  • Continue your daily activities
  • Maximize your independence
  • Maintain your quality of life

  Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie, zadzwoń pod numer (734) 523-1070.

  Najlepsze dla Ciebie

  Centrum Henry Ford jest jednym z Najbardziej kompleksowe programy rehabilitacji wizualnej w kraju dzięki naszej najnowocześniejszej technologii, ekspertom i wspaniałym zakładom edukacyjnym. Oferujemy adaptacyjne szkolenie komputerowe, szereg technologii i pełnych praktyk kuchennych zarówno w naszych centrach Grosse Pointe, jak i Livonia. Nasi terapeuci zajęciowi nawet oceniają oceny i szkolenia w domu w dowolnym miejscu w większym regionie metropolitalnym.

  Czego się spodziewać

  Po zdiagnozowaniu niskiego wizji i odniesienia się do naszego programu, oto oto jest Czego można się spodziewać:

  Początkowa ocena

  • Określenie swoich priorytetów: co jest dla ciebie ważne?
  • Mapowanie pozostałej wizji jest opracowany, który prowadzi naszych lekarzy i terapeutów, aby ci pomóc.
  • Ocena odległości i wizji czytania oraz czułości kontrastu.
  • Ocena okularów, obliczanie potrzebnej mocy, której potrzebujesz Aby wykonać pożądane zadania i wprowadzenie do zakresu urządzeń optycznych i nieoptycznych, które mogą ci w tym pomóc.
  • Wyjaśniając chorobę powodującą utratę wzroku i co możesz zrobić, aby zminimalizować dalsze ryzyko.
  • Rozwiązanie wpływu utraty wzroku i jej związku z depresją i roli rehabilitacji w łagodzeniu tego.
  • Zalecanie zasobów oraz dalszej oceny i szkolenia z naszym personelem terapii zajęciowej, stosownie do czasu.

  • Zgłaszając swojemu lekarzowi o naszych ustaleniach i naszych planach.

  Rehabilitacja Szkolenie

  Nasi eksperci terapeuci zajęciowi współpracują z Tobą w centrum i w domu, aby umożliwić jak najwięcej z pozostałą wizją. Używamy twoich indywidualnych celów jako przewodnika. Szkolenie może obejmować:

  • Czytanie
  • Szkolenie Scotoma – Znalezienie obszaru wizji, która pozwoli ci zobaczyć najlepsze
  • rzemiosła i hobby
  • gotowanie i inne czynności codziennego życia
  • Dostępność komputera
  • Narzędzia powiększenia
  • Ocena oświetlenia i zalecenia
  • Kontrast Ulepszenie
  • Kontrola olśnienia
  • Zakupy
  • Działania rekreacyjne i społeczne
  • Bezpieczna mobilność
  • Bezpieczeństwo domowe
  • Alternatywy transportowe

  Driving

  Specjalistyczny program jazdy zapewnia ocenę bezpieczeństwa jazdy w biurze.